Auksas Eur/oz

Kraunama ... 

Sidabras Eur/oz

Kraunama ... 
Au2024-04-222239.77 €/oz Ag2024-04-2226.82 €/oz
    • Jūsų krepšelis tuščias.
    • Svarbu! Krepšelio kainos fiksuojamos 15-kai minučių

+370 640 99995
I-V 9-16 val.

Naujienos

Ypatingas pasiūlymas!

Pilna lietuviškų auksinių ir sidabrinių kolekcinių (proginių) monetų kolekcija (1993-2024 m.)!
 
Tai neįtikėtina galimybė įgyti vienetinę, pilną Lietuvos Respublikos auksinių ir sidabrinių monetų kolekciją. Šią kolekciją sudaro visos 160 Lietuvos banko monetų, išleistų kertiniu mūsų tautos periodu – nuo 1993 m. iki 2024 m.
 

Plačiau

1993-2023 m. lietuviškų kolekcinių (proginių) monetų katalogas!

Nuo 2010 metų, RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai neša džiaugsmą, juoką ir šypsenas ten, kur to labiausiai trūksta: mažiesiems ligoniukams šalies ligoninėse, specialiųjų poreikių turintiems vaikams specialiose mokyklose, reabilitacinį gydymą patiriantiems vaikams sanatorijose, senjorams socialinės globos namuose, žmonėms pabėgelių centruose ir kitur. 

Mūsų parduotuvėje paaukodami Raudonoms nosims, gausite 1993-2023 m. lietuviškų kolekcinių (proginių) monetų katalogą, kuriame rasite visą svarbiausią informaciją apie tų metų sidabrines bei auksines monetas. Visa paaukota suma keliauja tiesiai raudonų nosių gerumo akcijai.

Plačiau

10 litų moneta, išleista penktųjų pasaulio lietuvių sporto žaidynių proga

10 litų moneta, išleista penktųjų pasaulio lietuvių sporto žaidynių progaReverse pavaizduotas Žemės gaublys, padalytas pusiau. Tarp gaublio dalių, žemiau monetos centro – bėgantis sportininkas, nešantis liepsnojantį deglą. Virš sportininko – penktųjų Pasaulio lietuvių sporto žaidynių logotipas. Aplink užrašyta PENKTOSIOS PASAULIO LIETUVIŲ SPORTO ŽAIDYNĖS, 1995.Monetą rasite: https://bit.ly/40NBExj

Plačiau

S. Darius ir S. Girėnas

Moneta skirta Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą 60-osioms metinėms paminėti.
Reverse pavaizduotas lakūnų Dariaus ir Girėno portretinis bareljefas, apačioje užrašyta DARIUS IR GIRĖNAS, kairėje - 1933/1999. Averse Lietuvos Respublikos herbas, apačioje užrašyta 10 LITŲ, LIETUVA.

Plačiau

5 Niujės dolerių sidabrinė moneta „Anapus kaukės“, 2023

Moneta „Anapus kaukės“ – unikalus numizmatikos meno kūrinys, simbolizuojantis mūsų šiuolaikinę visuomenę persmelkiantį veidmainystės fenomeną. Šis kūrinys labai ryškiai iliustruoja atotrūkį tarp išvaizdos ir tikrosios individų esmės.
 
Monetos averse pavaizduotas senos moters veidas, kuris yra metafora žmogui, slepiančiam savo tikrąją prigimtį ir ketinimus. Tačiau ją slepia jaunos ir gražios merginos kaukė, simbolizuojanti išorinį fasadą, kurį žmonės dėvi norėdami paslėpti savo trūkumus ir tikruosius ketinimus.
 
Pagrindinė monetos idėja yra priminti apie tai, kad mūsų šiuolaikinėje epochoje gausu veidmainystės, kada žmonės meistriškai manipuliuoja ir slepia savo tikrąjį „aš“. Jie sako tai, ką mano esant reikalinga, o ne išsako savo tikras mintis. Jie apgaudinėja kitus, kad įgyvendintų savo tikslus, o tikruosius ketinimus slepia po gerumo ir nuoširdumo kauke.

Plačiau

2024 žaliojo medžio drakono metai

2024-ieji – žaliojo medžio drakono metai.

2024-uosius globos drakonas, kuris pagal Rytų kalendorių laikomas stipriausiu kinų zodiako ženklu, simbolizuojančių galią, jėgą ir energiją. Medis yra elementas, simbolizuojantis augimą ir vystymąsi. Žalia spalva siejama su pozityvumu, gamtos žydėjimu ir nauja gyvybe. 2024 metų skaičius yra 8, o aštuonetui labai svarbus praktiškumas ir materialinė gerovė.

Sako jog drakono atvaizdas atneš galingą įtaką jo šeimininkui. Ar 999 sidabro moneta jungianti tradicinę kinų kultūrą ir vakarietišką stilių su drakono simboliu gali tapti išties lemtinga? Galite įsitikinti įsigydami monetas.

Jas rasitei čia: https://bit.ly/46pY4af

Plačiau

Lietuvos prezidentų medaliai

Vienas iškiliausių tarpukario Lietuvos valstybės ir visuomenės veikėjų Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Antanas Smetona.

Antanas Smetona buvo Lietuvos politikas ir pirmasis Lietuvos Respublikos prezidentas, pareigas ėjęs nuo 1919 m. balandžio 4 d. iki 1920 m. birželio 19 d. ir nuo 1926 m. gruodžio 19 d. iki 1940 m. birželio 15 d.

Jo politinė įtaka buvo didžiulė tarpukario Lietuvoje, o pagerbdami Prezidento A. Smetonos atminimą, Jūsų dėmesiui pristatome medalį iš kolekcijos "Lietuvos Respublikos Prezidentai", skirtą Prezidentui Antanui Smetonai.

Kiekvieno kolekcijos medalio averse yra pavaizduotas Lietuvos Respublikos Prezidentas, reverse - Lietuvos Respublikos Prezidento herbas.

Medalius kūrė dailininkai Leonas ir Eimantas Pivoriūnai. Kiekvienas medalis turi sertifikatą su unikaliu numeriu. Galima įsigyti vieną medalį arba visų medalių komplektą originalioje dėžutėje.

Medalius galite rasti čia: https://bit.ly/3EY17KC

Plačiau

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino medalis

Vilniaus įkūrėjo, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino diena!

Rugsėjo 28 d. minima Vilniaus įkūrėjo, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino diena.

Šią dieną prisimenama Vilniaus įkūrimo istorija. Anot legendos, Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas susapnavo sapną, pranašavusį Vilniui garbingą Lietuvos sostinės ateitį. Minima, kad Gediminas prigulęs poilsiui rudens medžioklės metu, tad spėjama, kad tai turėjo įvykti rugsėjo pabaigoje. Paklausęs sapną išaiškinusio žynio Lizdeikos, Gediminas Vilniuje pastatė pilį ir įkūrė sostinę.

Gedimino dienos proga 55 mm diametro medalis puikiai papildys Jūsų kolekciją, ar taps puikia dovana.

Plačiau

Atsiskaitymų grynaisiais pinigais ribojimo įstatymas

Plačiau

Pirkite investicinį auksą - gaukite knygą dovanų!

Plačiau

Džiaugiamės, kad esame tarp ekonomiškai stabiliausių įmonių Lietuvoje!

Plačiau

Ką nutyli finansų konsultantai

1971 metais, kai buvo panaikintas aukso standartas, uncija aukso kainavo 35 JAV dolerius. Nuo tada aukso kaina ilguoju laikotarpiu visą laiką kyla ir 2016 m. rugsėjo 1 d. viršijo 1312dolerių už unciją. Kaip išnaudoti tą kilimą ir ką reikia žinoti investuojantiems į auksą.

Plačiau

smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Slapukų ir privatumo politika