Auksas Eur/oz

Kraunama ... 

Sidabras Eur/oz

Kraunama ... 
Au2023-12-031903.86 €/oz Ag2023-12-0323.40 €/oz
    • Jūsų krepšelis tuščias.
    • Svarbu! Krepšelio kainos fiksuojamos 15-kai minučių

+370 640 99995
I-V 9-16 val.

5 Niujės dolerių sidabrinė moneta „Anapus kaukės“, 2023

Moneta „Anapus kaukės“ – unikalus numizmatikos meno kūrinys, simbolizuojantis mūsų šiuolaikinę visuomenę persmelkiantį veidmainystės fenomeną. Šis kūrinys labai ryškiai iliustruoja atotrūkį tarp išvaizdos ir tikrosios individų esmės.
 
Monetos averse pavaizduotas senos moters veidas, kuris yra metafora žmogui, slepiančiam savo tikrąją prigimtį ir ketinimus. Tačiau ją slepia jaunos ir gražios merginos kaukė, simbolizuojanti išorinį fasadą, kurį žmonės dėvi norėdami paslėpti savo trūkumus ir tikruosius ketinimus.
 
Pagrindinė monetos idėja yra priminti apie tai, kad mūsų šiuolaikinėje epochoje gausu veidmainystės, kada žmonės meistriškai manipuliuoja ir slepia savo tikrąjį „aš“. Jie sako tai, ką mano esant reikalinga, o ne išsako savo tikras mintis. Jie apgaudinėja kitus, kad įgyvendintų savo tikslus, o tikruosius ketinimus slepia po gerumo ir nuoširdumo kauke.
 
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Slapukų ir privatumo politika