Auksas Eur/oz

Kraunama ... 

Sidabras Eur/oz

Kraunama ... 
Au2024-02-211879.32 €/oz Ag2024-02-2121.41 €/oz
    • Jūsų krepšelis tuščias.
    • Svarbu! Krepšelio kainos fiksuojamos 15-kai minučių

+370 640 99995
I-V 9-16 val.

Apie mus

Mūsų įmonė įsikūrusi 2008 metais rugpjūčio 21 dieną, registravimo pažymėjimo Nr. 133057.
2009 m sausio 14 d įmonė gavo leidimą vykdyti veiklą susijusią su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais. Pažymėjimas AA Nr. 001643.
UAB „Aurum LT" pagrindinė veikla yra susijusi su investavimu į tauriuosius metalus (investicinio aukso luitai, monetos, sidabras), prekyba briliantais, bei numizmatika.

Mūsų požiūris į klientą

Remiantis mūsų įmonės vizija, kuri siekia sukurti vertę klientams ir viršyti klientų lūkesčius parduodant prekes, mes džiaugiamės turėdami klientus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio valstybių. Klientams esame atviri: kiekvienam pirkėjui suteikiame išsamią informaciją apie turimas prekes, jų kainą tarptautinėje rinkoje, taip pat konsultuojame apie investavimą į tauriuosius metalus, o norint įsigyti prekę patariame pagal kliento poreikius ir galimybes. 

Mūsų tikslas yra išmokyti žmones taupyti investuojant į tauriuosius metalus. Todėl esame sąžiningi savo pirkėjui, teikdami informaciją apie prekių kainos santykį tarp mūsų ir tarptautinės tauriųjų metalų rinkos.
Nors mūsų parduotuvėje nerasite nuolaidų bei akcijų, kurios dažniausiai būna tik apgaulė kitose įmonėse, tačiau mes gebame lanksčiai reaguoti į klientų poreikius. Pastoviems klientams ieškome galimybės suteikti platesnį prekių asortimentą, atsižvelgti į individualius pageidavimus ar pritaikyti prieinamesnę aukso, bei sidabro kainą.
Prekiaudami mes bendradarbiaujame ne tik su garsiomis užsienio kompanijomis („PAMP SA", Valcambi Suisse", „The Perth Mint" ir kt.), bet taip pat su Lietuvos Banku, Monetų kalykla, Lietuvos Prabavimo rūmais. Jau nuo 2011 metų UAB „Aurum LT" buvo pripažinta kaip viena iš stipriausių įmonių Lietuvoje. 
Dauguma darbuotojų įmonėje dirba nuo pirmų jos įsikūrimo dienų, todėl turi nemažą patirtį investavimo į tauriuosius metalus srityje. Įmonės kolektyvas nuolat atnaujina savo žinias, tobulina savo įgūdžius bei domisi naujienomis susijusias su šia sritimi. Esant galimybei visada stengiasi ugdyti finansinį išsilavinimą bei vadybinius gebėjimus specialiuose kursuose ir seminaruose. Darbuotojai savo iniciatyva rengia mokomąsias paskaitas suinteresuotiems asmenims. Pastarųjų tokių seminarų praktika parodė, kad paskaitos apie investavimo pradmenis, suteikė daugiau ir tikslesnės informacijos garbaus amžiaus žmonėms, kurie mažiau naudojasi inovatyviomis technologijomis. Itin džiaugiamės prisidėdami prie tokių projektų ir tikimės, kad sulauksime daugiau suinteresuotų žmonių ar jų grupių, kurie nori padidinti savo žinių bagažą investavimo srityje.

Prekių asortimentas

Investicinio aukso luitai

Klientams siūlome tik patikimiausių firmų investicinio aukso luitus. Tai aukso plytelės iš Šveicarijos „Valcambi Suisse" firmos, kuri garsi kaip pirmaujanti tarptautinė aukso grynintoja ir didžiausia pasaulyje kaldintų luitų iš tauriųjų metalų gamintoja. Įmonė vykdo savo veiklą daugiau nei 50 metų (nuo 1961 m). Kita, taip pat šveicarų „PAMP SA" firma, įkurta 1977 metais, jau po kelių metų buvo pripažinta nacionalinio Šveicarijos banko kaip itin patikima investicinio aukso luitų tiekėja ir savo statusą išlaikė iki šių dienų. Šiuos didžiuosius gamintojus sparčiai vejasi „The Perth Mint" kaldinami investicinio aukso luitai, kurie nors rinkoje pasirodė tik pastaraisiais metais, tačiau kelia klientams pasitikėjimą dėl daugiau kaip 100 - metų vykdomos Australijos kalyklos veiklos.
Mūsų siūlomi investicinio aukso luitai yra 1 g, 2,5 g, 5 g, 10 g, 20 g, 31,1 g (1 oz.), 50 g ir 100 gramų svorio. Jie pateikiami gamyklinėse sertifikuotose pakuotėse. Taip pat pagal individualius užsakymus klientai gali įsigyti ir kitokio svorio luitelius (250 g, 500 g ar 1 Kg).
 

Monetos

Savo klientams galime pasiūlyti Lietuvos monetas: auksines ir sidabrines kolekcines monetas, apyvartines monetas ir jų rinkinius.
Taip pat galite įsigyti įvairių užsienio valstybių auksines ir sidabrines monetas. Tai Australijos, Kinijos, Kanados, Amerikos, Austrijos, Rusijos, Baltarusijos ir kitų šalių kalyklų siūloma produkcija. Mūsų parduotuvėje rasite nuo pačių mažiausių - 1,55 gramo iki 1 kilogramo, ar populiariausių 1 Trojos uncijos (31,10 g), auksinių ir sidabrinių monetų.
 

Medaliai

Mes platiname Lietuvos monetų kalyklos produkciją, kurią sudaro medaliai, skirti įvairiems Lietuvos miestams, krepšinio čempionatui, zodiako ženklams, vestuvių ar vaiko gimimo progai, bei kiti, kalykloje kaldinami, gaminiai.
UAB „Aurum LT" bendradarbiaudama su Lietuvos monetų kalykla, nukaldino Lietuvoje analogų neturinčią, išskirtinę sidabrinių (sidabrinių - paauksuotų) medalių kolekciją skirtą Lietuvos Respublikos Prezidentams. Medaliai pagaminti iš 925 prabos sidabro, yra 31,10 gramų masės ir pateikiami specialiose dėžutėse. Juos galima įsigyti kaip rinkinį arba pavieniui. Kiekvienas medalis turi sertifikatą ir yra išleistas ne daugiau kaip 3000 vienetų tiražu. Medalių autoriai yra Leonas ir Eimantas Pivoriūnai.
 

Kolekcionierių atributika

UAB "Aurum LT" platina „Leuchtturm Albenverlag GmbH & Co. KG" kompanijos prekes. Ši firma daugiau pasaulyje žinoma pavadinimu „Lighthouse" arba „Leuchtturm". Šiandien tai vienas didžiausių pasaulyje gamintojų, siūlančių numizmatams ir filatelistams įvairią atributiką, tokią kaip albumai, dėžutės, kapsulės, paletės, didinamieji stiklai, valymo priemonės ir kita.
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Slapukų ir privatumo politika