Auksas Eur/oz

Kraunama ... 

Sidabras Eur/oz

Kraunama ... 
Au2023-12-031903.86 €/oz Ag2023-12-0323.40 €/oz
  • Jūsų krepšelis tuščias.
  • Svarbu! Krepšelio kainos fiksuojamos 15-kai minučių

+370 640 99995
I-V 9-16 val.

Investavimas pradedantiems

Jei skaitote šį straipsnį, galima manyti, kad Jūs domitės investavimu, norite tapti investuotoju. Tačiau, jei Jūs esate užtikrinti dėl savo ar savo vaikų finansinės ateities arba manote, jog dėl to turėtų rūpintis Jūsų artimieji, draugai, darbdaviai ar valstybė, tuomet šis straipsnis Jums nebūtų pravartus. Galbūt Jūs paveldėjote didelį turtą ir Jūsų pagrindinis rūpestis yra – kaip jį išleisti? Tada šis straipsnis taip pat nėra skirtas Jums. Jei Jūs manote, kad esate laimingas žmogus, kuris be pastangų traukte traukia pinigus, tada šis straipsnis taip pat nėra skirtas Jums. Jus labiau domintų eilė įsigyti laimingą bilietą arba kazino.
 
Taigi, liko tik tie, kuriems yra įdomu suprasti, koks yra modernaus žodžio „investavimas“ apibrėžimas. Pradedant bet kokią naują veiklą, reikia žinoti susijusias reikšmes ir sąvokas. Pateikiame Jums keletą investavimo sąvokų:
 • Investavimas yra viena iš pagrindinių finansų sričių, kuri apima lėšų skyrimą investicijoms, siekiant ateities pelno.
 • Investavimas yra finansinis procesas, kuriuo siekiama gauti pelną investuojant į tam tikrą turtą ar projektą. Investuojant, yra tam tikra rizika, tačiau tai yra būdas padidinti savo turtą ilguoju laikotarpiu.
 • Investavimas yra svarbus finansinės sėkmės veiksnys. Investavimas apima lėšų skyrimą į tam tikras priemones, siekiant gauti finansinį pelną.
 • Investavimas yra procesas, kurio metu žmonės arba organizacijos skiria tam tikrą sumą pinigų ar kitų išteklių tam, kad pasiektų finansinę naudą ateityje. Investuojant, žmogus siekia padidinti savo turtą ir užsidirbti pelno.
 • Investavimas yra būdas padidinti savo turto vertę, o investicijos - to įrankis.
 • Investavimas yra veiksmas, kai žmogus ar organizacija skiria savo lėšas įvairių rūšių turtui su tikslu gauti pelną.
 • Investavimas yra veikla, kurią vykdo investuotojas siekdamas investuoti savo pinigus į tam tikrus finansinius produktus su tikslu gauti pelną. Investuojant galima gauti pelną dėl kainų kilimo arba gauti dividendus iš įmonių, kurioms buvo investuojama.
 • Investavimas yra svarbi ekonominė veikla, kuri padeda žmonėms pasiekti finansinių tikslų ir ilgalaikių investicinių strategijų.
 • Investavimas yra procesas, kuriuo siekiama gauti pelną iš finansų rinkų, verslo projektų ar nekilnojamojo turto investicijų. Tai gali būti atliekama per akcijas, obligacijas, investicinius fondus ir kitas priemones.
Mes investavimo sąvoką apibrėžiame šiek tiek kitaip – bendriau. Pirma, investuojant būtina turėti tam tikrą kiekį "perteklinių" pinigų, kurie nenaudojami kasdieniam pragyvenimui. Vienas sąlygą pradedant investuoti, nors ir nebūtina visiems, yra atidėti dalį pinigų banke arba grynaisiais. Rekomenduojamas atsargumo fondas gali padėti susidoroti su finansiniais sunkumais ir padidinti finansinę saugumą. Tai gali būti 3-6 mėnesių gyvenimo išlaidų suma, kuri laikoma kaip saugiklis nuo nenumatytų situacijų (liga, darbo netekimas ir kt.).
 
Kitas reikalavimas – investuoti dalį pinigų į sveikatą. Rūpinimasis savo sveikata – tai svarbiausia investicija. Investavimas į savo sveikatą yra procesas, kurio metu yra nukreipiamos priemonės kaip laikas, pinigai ir pastangos siekiant išlaikyti ir gerinti savo fizinę ir psichinę būseną. Toks investavimas gali apimti reguliarų sportą ar būtiną fizinį krūvį, sveiką mitybą, tinkamą poilsio ir miego režimą, medicininę profilaktiką, žalingų įpročių atsisakymą. Sveikas gyvenimo būdas ir ligų prevencija gali sutaupyti pinigų gydymui ir sumažinti laiką, praleistą ligoninėje. Todėl investavimas į savo sveikatą turėtų būti prioritetas kiekvienam žmogui.
 
Kitas ir paskutinis žingsnis prieš pradedant realų investavimą yra investavimas į žinias. Tiesą sakant, šiuo metu Jūs tuo ir užsiimate. Tai procesas, kurio metu skiriami laikas, lėšos ir pastangos tam, kad įgytumėte naujų žinių, įgūdžių ir kompetencijų, kurios padės jums siekti savo asmeninių ir profesinių tikslų. Tai gali apimti mokymosi kursus, seminarus, knygų ar patikimų žinių šaltinių skaitymą, kurie padės Jums tapti aukštesnės kvalifikacijos specialistu bei pasiekti didesnę sėkmę savo profesiniame gyvenime. Turbūt jau aišku, kas yra investavimas. Bendrai, investavimas – įsipareigojimas resursais, vėliau iš to gaunant pelną; tai turimų resursų įdarbinimas.
 
Finansinės investicijos gali būti įvairių rūšių, įskaitant akcijas, obligacijas, nekilnojamąjį turtą, žaliavas, prekes, valiutas ir kt. Tačiau nepriklausomai nuo investicinio įrankio, visi jie turi kai ką bendro – riziką. Kaip ir negalime būti užtikrinti, jog investavimas į sveikatą tikrai užtikrins, jog būsime sveiki ir nesirgsime, ar mokymasis užtikrins, jog pasieksime geresnes darbo pozicijas, tai ir negalime būti užtikrinti, jog trumpalaikis investavimas užtikrins pasipelnymą.  Investuojant, asmuo gali įgyti papildomą pajamų šaltinį, o šis pajamų šaltinis gali padėti didinti asmens turtą ateityje; optimalus investavimas turėtų būti nuolatinis ir periodinis, mažos dalies savo papildomų pajamų skyrimas investiciniam įrankiui, o pelno reikėtų tikėtis tik po ilgesnio laikotarpio.

Mūsų pagrindinė veikla yra susijusi su investavimu į tauriuosius metalus, o specializuojamės investicijomis į investicinį auksą. Tai laiko patvirtinta, viena iš stabiliausių investicijų apie kurios subtilybes mielai pasidalinsime tiek su pradedančiais, tiek su pažengusiais investuotojais.  

 

smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Slapukų ir privatumo politika