Auksas Eur/oz

Kraunama ... 

Sidabras Eur/oz

Kraunama ... 
Au2024-03-021922.95 €/oz Ag2024-03-0221.36 €/oz
    • Jūsų krepšelis tuščias.
    • Svarbu! Krepšelio kainos fiksuojamos 15-kai minučių

+370 640 99995
I-V 9-16 val.

€1,25 monetos „Vakarinis kurtinys“, 2023

€1,25 monetos „Vakarinis kurtinys“, 2023

65.00

Klausimas

Užpildę ir išsiųsdami šią formą Jūs, kartu, sutinkate ir su mūsų svetainės Slapukų ir privatumo politika būtini laukai
Kodas:
SCKMRAG454
Sandėlyje:
1
Produktų linija:
Metalas / Praba:
Ni / Cu
Masė:
17,70 g
Diametras:
34 mm
Kilmės šalis:
Prancūzija
Tiražas:
3 000
Rekomenduojama:
Investavimui, kolekcionavimui, dovanojimui
Komplektacija:
lankstinukas
Statusas:
nauja

Rinkinį sudaro 2 monetos. Viena vaizduoja Saint-Antoine de la Grella tiltą, kita - vakarinį kurtinį.

Saint-Antoine de la Grella tiltas, taip pat žinomas kaip Sispony tiltas, yra viduramžių tiltas, restauruotas XX amžiuje Andoros Kunigaikštystėje. Jis yra prie senovinio karališkojo kelio, jungiančio La Massana su Andorra-la-Vieille, besidriekiančio Valira Nord upe. Šis tiltas vaidino pagrindinį vaidmenį susisiekimui ir prekybai kalnuotame regione. Jos atstumas nuo Saint-Antoine de la Grella bažnyčios rodo galimą ryšį su to laikmečio socialiniu ir religiniu gyvenimu. Šio istorinio tilto atkūrimas išsaugo savo reikšmę kaip viduramžių inžinerijos ir bendruomenės gyvenimo raidos per šimtmečius liudijimą.

Kurtinys, taip pat žinomas kaip vakarinis kurtinys arba Tetrao urogallus, yra didelis medžiojamas paukštis, gyvenantis kalnuotuose regionuose ir spygliuočių miškuose. Priklauso Phasianidae šeimai, Prancūzijoje turi du porūšius: Tetrao urogallus major Vogėzų ir Juros regionuose ir Tetrao urogallus aquitanicus Pirėnuose. Ši ikoninė rūšis siejama su miškingomis ir atokiomis vietovėmis, pirmenybę teikiant tankiems miškams dideliame aukštyje. Dėl įspūdingo dydžio ir išskirtinio plunksnos jis yra dažnai stebimas paukštis per laukinės gamtos ekspedicijas kalnuotuose regionuose.

smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Slapukų ir privatumo politika