Auksas Eur/oz

Kraunama ... 

Sidabras Eur/oz

Kraunama ... 
Au2024-04-182231.34 €/oz Ag2024-04-1826.58 €/oz
    • Jūsų krepšelis tuščias.
    • Svarbu! Krepšelio kainos fiksuojamos 15-kai minučių

+370 640 99995
I-V 9-16 val.

1 Izraelio šekelis „Ruta Boazo lauke“, 2023

1 Izraelio šekelis „Ruta Boazo lauke“, 2023

195.00

Klausimas

Užpildę ir išsiųsdami šią formą Jūs, kartu, sutinkate ir su mūsų svetainės Slapukų ir privatumo politika būtini laukai
Kodas:
BKMRAG257
Svoris:
1.2440000 Kg.
Sandėlyje:
1
Produktų linija:
Metalas / Praba:
Ag / 999
Masė:
1,244 g
Diametras:
13,92 mm
Kilmės šalis:
Izraelis
Tiražas:
5 000
Rekomenduojama:
Investavimui, kolekcionavimui, dovanojimui
Komplektacija:
dėžutė, kapsulė, sertifikatas
Statusas:
nauja
Biblijos istorija apie Rūtą yra meilės gerumo, ištikimybės ir meilės žmonėms istorija, kuri palietė milijonus širdžių. Pradedant nuo šeimos tragedijos, ji baigiasi laime - karališkosios giminės pradžia. Kilus badui Izraelio žemėje, viena iš kilmingų Betliejaus šeimų Judo regione nusprendė trauktis nuo sunkumų persikeliant gyventi į Moabą. Tačiau Moabe miršta šeimos tėvas. Du sūnūs veda moabitų mergaites, bet, deja, vėliau miršta ir jie. Motina Naomė, dabar neturtinga našlė, liko viena su dviem marčiomis Ruta ir Orpa. Kai badas Izraelio žemėje baigėsi, Naomė ruošiasi grįžti. Ruta, kuri buvo moabitų princesė, prisirišo prie uošvės, paliko savo karališkuosius namus ir žmones ir su Naome grįžta į Betliejų. Pavargusios ir alkanos Naomė ir Ruta turėjo išgyventi rinkdamos javus laukuose. Pagal įstatymus javai, kurie nukrenta nuimant derlių, turi būti palikti vargšams. Atsitiko, kad Ruta atėjo rinkti į Boazo lauką, kuris buvo vienas iš gerbiamiausių Betliejaus žmonių ir Naomės giminaitis. Boazas buvo sužavėtas šia kuklia mergaite ir jos išskirtiniu gerumu ir ją vedė. Taip prasidėjo karališkoji dinastija, kuri paskatino karaliaus Dovydo gimimą ir, pagal tradiciją, galiausiai lėmė Mesijo gimimą.
 
Aversas: Izraelio valstybės herbas, nominali vertė, „Izraelis“ anglų, hebrajų ir arabų kalbomis, kalyklos metai ir kalyklos ženklas, užrašas „Rūta Boazo lauke“ trimis kalbomis, centre, dekoratyvinis elementas, vaizduojantis miežio stiebą. 
 
Reversas: Ruta ir Boazas grūdų lauke Betliejuje, kiekvienas laiko po miežių stiebelį. Fone – Judo kalnai.
 
Dizaineris: Michal Hamawi Mizrahi
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Slapukų ir privatumo politika