Auksas Eur/oz

Kraunama ... 

Sidabras Eur/oz

Kraunama ... 
Au2024-04-182234.36 €/oz Ag2024-04-1826.60 €/oz
    • Jūsų krepšelis tuščias.
    • Svarbu! Krepšelio kainos fiksuojamos 15-kai minučių

+370 640 99995
I-V 9-16 val.

Prancūzijos moneta - "Vašingtono atvykimas“, 2021 m.

Prancūzijos moneta - "Vašingtono atvykimas“, 2021 m.

105.00

Klausimas

Užpildę ir išsiųsdami šią formą Jūs, kartu, sutinkate ir su mūsų svetainės Slapukų ir privatumo politika būtini laukai
Kodas:
SCKMRAG244
Svoris:
22.2000000 Kg.
Sandėlyje:
1
Metalas / Praba:
Ag / 999
Masė:
22,2 g.
Diametras:
37 mm.
Kilmės šalis:
Prancūzija
Tiražas:
2 500
Rekomenduojama:
Kolekcionavimui, dovanojimui
Komplektacija:
dėžutė, sertifikatas
Statusas:
yra sandėlyje

 Švenčiant Amerikos nepriklausomybės istoriją Nuo 2020 m. Monnaie de Paris atsektų Amerikos nepriklausomybės istoriją per monetų kolekciją.

Monetų dizainas yra tiesiogiai įkvėptas Monnaie de Paris išleistų istorinių gaminių. Ši potemė yra dalis Didžiosios žmonijos datos, kuri prasidėjo 2019 m. griuvus Berlyno sienai, „Pirmajam žingsniui ant Mėnulio“ ir „D diena“. 2020 m. Monnaie de Paris pradėjo JAV nepriklausomybės istorijos serialą su Lafajeto vizitu į Bostoną.
Averse – nuogas George'o Washingtono biustas, atsuktas į dešinę. biustas – dailininko vardas, „Duvivier Paris F“. Graviravimas paimtas iš seno Monnaie de Paris nukaldinto medalio, kuris suteikia monetai autentiškumo. Monetos apačioje yra užrašas „COMITIA AMERICANA“, kuris lotyniškai reiškia „Amerikos kongresas". Išilgai monetos perimetro yra užrašas „GEORGIO WASHINGTON SVMPREMO DVCI EXERCITVVM ADSERTORI LIBERTATIS", kuris gali būti išverstas kaip „amerikietiškas“. Kongresas George'ui Washingtonui, vyriausiajam armijų vadui, laisvės gynėjui“.
Kitoje pusėje matome Vašingtoną, esantį Dorčesterio aukštumose, vedantį keturis savo karininkus arkliais link Bostono miesto. Monetos dešinėje yra fortas, ant žemės guli pabūklai ir patrankų sviediniai. Vašingtonas rodo į britus klubais bėgančius iš miesto. Monetos viršuje esantis užrašas „HOSTIBUS PRIMO FUGATIS“ gali būti išverstas kaip „Pirmą kartą pabėgę priešai“. Apačioje matome užrašą „BOSTONIUM RECUPERATUM / XVII MARTI / MDCCLXXVI“, kuris gali būti išverstas kaip „Bostonas užgrobtas 1776 m. kovo 17 d.“. 
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Slapukų ir privatumo politika