Auksas Eur/oz

Kraunama ... 

Sidabras Eur/oz

Kraunama ... 
Au2024-04-222238.39 €/oz Ag2024-04-2226.83 €/oz
    • Jūsų krepšelis tuščias.
    • Svarbu! Krepšelio kainos fiksuojamos 15-kai minučių

+370 640 99995
I-V 9-16 val.

Auksas dovanojimui

 Auksiniai luitai, auksinės ir sidabrinės monetos - solidi ir graži dovana vestuvių, Kalėdų, sutuoktinio ar draugo gimimo bei jubiliejaus proga, taip pat puiki verslo dovana. Auksas - tai ilgalaikę vertę turinti dovana, simbolizuojanti pastovumą ir ilgaamžiškumą.

Dažnai vestuvių proga dovanojamos bereikalingos dovanos, ar tiesiog pinigai. Daug gražesnė, vertingesnė ir prasmingesnė vestuvių dovana galėtų būti aukso luitai ar monetos, kuriuos galima bus taupyti, pradėti kolekcionuoti, ar pasigaminti gražius, grynojo aukso, neturinčius blogos istorijos ir auros juvelyrinius dirbinius. Pinigai nuvertės, dovanų čekiai bus išleisti, o ir prisiminimų apie tokias dovanas paprastai nelieka. Tačiau auksas išsaugos savo vertę, o jaunavedžiai ilgam prisimins išmintingą dovaną! Taip pat gražu būtų šia proga padovanoti sidabrinius sutuoktuvių medalius.

Tradiciškai krikštynų proga yra dovanojami juvelyriniai gaminiai, tačiau su laiku jie dažniausiai tampa nemadingi. Todėl daug išmintingiau būtų padovanoti aukso ar sidabro luitą, kuris galėtų būti pirmoji vertinga, neprarandanti savo vertės investicija. 

Aukso luitai, auksinės ar sidabrinės monetos galėtų būti solidi bei išmintinga, turinti ilgalaikę vertę, dovana gimimo ar jubiliejaus proga. Šia proga ypač rekomenduojame dovanoti auksines ar sidabrines monetas su Rytų kalendoriaus ženklais, - gražu padovanoti monetą su gimimo metų simboliu. Toks simbolis suteiks žmogui tvirtumo ir pasitikėjimo savimi. Be to, moneta turės realią piniginę vertę, kuri laikui bėgant paprastai auga! Taip pat gražu būtų šia proga padovanoti sidabrinius vardynų medalius.

Auksas - tai dovana simbolizuojanti pastovumą, stabilumą, ilgaamžiškumą ir daug kitų vertybių, kurias įvertins Jūsų kolegos ar verslo partneriai. Ypatinga ir originali verslo dovana sustiprins Jūsų partnerystę, parodys Jūsų dėmesingumą bei išradingumą. Dovanai labai tiktų auksinė moneta su Rytų kalendoriaus ženklais, kuri gali būti ypač gera dovana įmonės metinių proga.

smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Slapukų ir privatumo politika