0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

      

+370 640 99995 (I-VII 8-19 val.)

 

0
 

Aukso saugojimas ir priežiūra

1. Auksą, sidabrą bei kitas vertybes rekomenduotina saugoti seifuose:
› Banko individualus seifas tiktų, kai jo metinės nuomos kaina neviršytų 1% saugomo turto vertės.
› Kitais atvejais rinkitės specialius namų seifus.

2. Grynojo aukso luitai ir aukštos prabos monetos yra labai minkšti, jų paviršius ir net pati forma pakankamai lengvai gali būti apgadinta (įbrėžimai, sulenkimai ir kt.) - dėl to ženkliai sumažėja aukso luitų vertė. Čia pateikiame keletą patarimų, kaip to išvengti:
› Jei planuojate vėliau parduoti turimus luitus - niekada neatidarinėkite standartinių įpakavimų bei neišiminėkite iš jų luitų.
› Laikykite luitus (monetas) taip, kad jie negalėtų liesti vienas kito.
› Jei Jums reikia paliesti luitą (monetą) - atlikite tai mūvėdami švarias specialias pirštines. Išimkite luitus (monetas) tik švarioje aplinkoje ir padėkite juos ant švaraus ir minkšto paviršiaus (aksominis, t.y. velėtinas įklotas tiktų geriausiai).
› Atsiminkite, kad netgi švari paprasta medžiaga ar paprastas popieriaus lapas gali pažeisti 900 ir aukštesnių prabų aukso paviršių.
› Luitus (ir monetas) visada imkite tik už kraštų (briaunų).

3. Auksinėms, sidabrinėms ir kitoms monetoms rekomenduojame specialius kompanijos "Leuchtturm Albenverlag GmbH & Co. KG" valiklius.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali indentifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti