Auksas Eur/oz

Kraunama ... 

Sidabras Eur/oz

Kraunama ... 
Au2023-12-031903.86 €/oz Ag2023-12-0323.40 €/oz
    • Jūsų krepšelis tuščias.
    • Svarbu! Krepšelio kainos fiksuojamos 15-kai minučių

+370 640 99995
I-V 9-16 val.

LUITAI AR MONETOS

Luitai.

   Aukso luito turėjimas visais laikais buvo išskirtinis turtingų žmonių bruožas. Dauguma žmonių vis dar klysta manydami, kad turėti aukso nėra būtina. Investavimas į aukso luitus yra paprasčiausias ir veiksmingas būdas investuoti.

   Aukso luitų kaina pasaulyje dažniausiai nustatoma pagal metalo kainą biržoje. Pirkėjų, kurie perka tauriuosius metalus yra milijonai. Aukso luito kaina priklauso nuo jo svorio ir aukso kainos pirkimo metu. Be to, aukso luito kaina priklauso ir nuo jo masės. Kuo mažesnis aukso luito dydis ir svoris, tuo jis brangesnis, bet paskui jį yra lengviau parduoti. Maži aukso luitai yra tie, kurie sveria nuo 1 iki 100 gramų, luitai kurie sveria daugiau nei 250 gramų laikomi dideliais. Kuo didesnis luitas, tuo sunkiau jį parduoti.

   Bankiniai aukso lydiniai, turi aukščiausią 999,9 prabą. Perkant aukso luitą banke, pirkėjas moka už 99,99% gryno aukso, be priemaišų ir kitų metalų. Perkant aukso luitą, reikia atidžiai apžiūrėti ir pakuotę ir patį luitą ar nėra kokių nors mechaninių pažeidimų. Saugoti luitus taip pat reikia atsargiai, todėl, kad bet kokie luito ar pakuotės pažeidimai, aptikti pardavimo metu, gali sumažinti jo kainą.

 

  

Monetos.

   Jeigu Jūs norite investuoti į kolekcines auksines monetas, Jūs turite išmanyti apie jas geriau nei pardavėjas, iš kurio Jūs perkate. Tik tada investavimas į auksines kolekcines monetas atneš jums gerą pelną. Kai pradedantysis kolekcionierius perka auksinę monetą iš patyrusio numizmato, beveik galima garantuoti, kad jis praloš. Kolekcinės monetos kaina priklauso nuo trijų pagrindinių veiksnių: numizmatinės vertės, metalo vertės, pardavėjo pajamų. Investavimas į brangias ir retas auksines kolekcines monetas - visada gera investicija. Tačiau verta pažymėti, kad retų auksinių kolekcinių monetų rinka yra maža, o jų kaina priklauso nuo to, ar susitiks tinkamas pardavėjas su tinkamu pirkėju. Numizmatinė auksinės monetos vertė yra sudaryta iš tokių savybių kaip: retenybė, amžiaus, fizinės būklės ir modelio.

  Reikėtų pažymėti, kad investuoti į auksines kolekcines monetas šiais laikais tapo daug lengviau kai internete atsirado aukcionai. Tai padarė retų auksinių monetų rinką likvidesne, tačiau taip pat davė daug naudos sukčiams. Šiandien galite nusipirkti norimą auksinę kolekcinę monetą neišeinant iš namų, bet turite įsitikinti, kad gausite tai, ko norėjote. Daug žmonių nusipirkę internetu sertifikuotas auksinių monetų pakuotes, vėliau aptinka, kad jos suklastotos. Pardavinėjant auksines monetas internetu, sukčiai naudojasi tuo, kad pirkėjas negali monetos palaikyti savo rankose, pasverti ir patikrinti metalo.

   Pradedantiesiems kolekcionieriams taip pat reikėtų atsiminti, kad auksinių užsienio monetų numizmatinė vertė smarkiai sumažėja už šalies ribų, kur jos buvo išleistos. Parduoti greitai tokią kolekcinę auksinę monetą už maksimalią kainą nepavyks, nes bus būtina ieškoti pirkėjo tarp užsieniečių. Be to, reikės skaičiuoti siuntimo išlaidas.

  Siekiant, kad investavimas į auksines kolekcines monetas duotų jums pajamų, tai turėtų būti kaip hobis. Būtų gerai susipažinti su vietiniais aukso monetų pardavėjais, tarp jų tikrai atsirastų garbingų ir gerbiamų specialistų. Įstojimas į numizmatikos klubą leis jums sukaupti daug reikalingos ir naudingos informacijos. Visa tai galiausiai gali tapti Jums gera investicija.

 

   Investicinio aukso monetos yra išleidžiamos dideliais kiekiais ir neturi didelės numizmatinės vertės. Šių aukso monetų kaina susideda iš grynojo tauriojo metalo kiekio kainos ir gamybos išlaidų. Būtinybės atveju, tokia moneta gali būti parduota greitai už visai tinkamą kainą. Be to, padirbtų investicinio aukso monetų daug kartų mažiau nei kolekcinių. Visa tai rodo, kad investavimas į auksines monetas yra daug paprastesnis procesas, nei pirkti kolekcines monetas.

 

 

 

 

smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Slapukų ir privatumo politika